پوتین در انتخابات 2018 روسیه نامزد می‌شود

خبرگزاری ایسنا: منابع آگاه در کاخ کرملین می‌گویند پوتین در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری روسیه نیز شرکت می‌کند و نامزدی او برای این پست در دو مرحله انجام خواهد شد.

روزنامه کامرسانت به نقل از "منبعی آگاه نزدیک به کرملین" فاش کرد: طراحی و تدوین برنامه‌های تبلیغاتی ولادیمیر پوتین برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ تقریبا به پایان رسیده است.

این روزنامه روسی آورده است: نامزدی پوتین برای دوره جدید ریاست جمهوری در دو مرحله صورت خواهد گرفت که طبق برنامه کرملین، مرحله اول در ماه نوامبر انجام خواهد گرفت.
به نوشته کامرسانت در این مرحله پوتین علنا اعلام خواهد کرد که با نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری موافق است.

قبل از آن نیز تعداد زیادی مراسم ویژه برای سازماندهندگان و هم برای رئیس جمهور و دستگاه اجرایی‌اش در قالب تبلیغاتی و معرفی برنامه‌ها برگزار خواهد شد که از جمله آن می‌توان به جشن روز وحدت ملی و همایش جامعه اشاره کرد.

در مرحله دوم ولادیمیر پوتین به عنوان نامزد مستقل معرفی می‌شود تا بار دیگر در راس قدرت سیاسی روسیه قرار گیرد.

بنا بر این گزارش، در برنامه از پیش تعیین شده قرار است تا شرط لازم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در روسیه که جمع آوری امضا از حمایت کنندگان نامزد است در مدت بسیار کوتاهی از از ۷ تا ۱۷ دسامبر انجام شود.

دور جدید انتخابات ریاست جمهوری روسیه در سال ۲۰۱۸ میلادی برگزار خواهد شد و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کنونی روسیه همچنان بالاترین شانس را برای حضور مجدد در کاخ کرملین دارد.

/ 1 نظر / 40 بازدید
لوله پلی اتیلن

ممنون از وبلاگ خوب و مفید شما خوشحال می شم سری به ب سایت ما داشته باشید . کاری ما در زمینه لوله پلی اتیلن هست . http://www.polyethyleneparsalvand.ir/